středa 7. února 2018

Vysněná svatba

Nikdy jsem nebyla typická holka co se týče svatby. Neměla jsem už od mala do posledního detailu vysněné jak bude moje svatba vypadat. Jediné co jsem věděla bylo, že se nechci vdávat na radnici a že chci malou svatbu. To mi vydrželo dodnes.

středa 24. ledna 2018

Očkovat? Rozhodně ANO

Jestli očkovat nebo neočkovat jsem se vůbec nerozhodovala. Jediné o čem jsem se rozhodovalo bylo, jestli očkovat hexu a prevenar zaráz nebo postupně. Paní doktor byla pro naočkování obou vakcín zaráz, já se rozhodla pro postupné.

neděle 21. ledna 2018

Porod - ten nejkrásnější zážitek v životě ženy...jak pro koho

Ještě než jsem otěhotněla, věděla jsem, že porod nebude úplně procházka růžovou zahradou, ale tak nějak jsem předpokládala, že vím, do čeho jdu.
Názoru, že porod je ten nejkrásnější zážitek v životě ženy jsem se vždy smála. Ikdyž se mi tchýně při každém rozhovoru snažila tento názor vnutit. A opravdu neměla pravdu, alespoň co se týče mého porodu.

čtvrtek 18. ledna 2018

První tři měsíce dítě jenom spí a jí? Jasněěěě

Tak asi jako většina nastávajících matek jsem si přečetla pár knih o těhotenství a následné výchově novorozence. Všechny uváděly, že miminko první měsíce většinu dne prospí. To stejné jsem slyšela i od kamáradek co už s miminky zkušenost měly. "Hele, první tři měsíce jsou nuda, to jenom spí a jí. Já za tu dobu přečetla knížek, co jsem nepřečetla za x let."
A tak jsem si malovala krásnou budoucnost v podobě přečtení kníh co se mi tu nakupily a v podobě sledování seriálů a filmů. Vyloženě jsem se na takovou mateřskou těšila.

středa 17. ledna 2018

Klasický uvítací "článek"

Krásný den,
vítám Vás tu :) Jsem ráda, že jste sem zavítali a snad se ukážete častěji :)
Čeká nás spousta článků. O čem budou? V první řadě o mně a mém synovi, o našem sžívání, bojování se spánkem a dalších situacích spojených s dětmi. Občas se zde vyskytne i můj přítel (pozor - v tuto chvíli už budoucí manžel), protože s ním je to taky občas na palici, však to všichni co máte druhou polovičku znáte :)
Věřím na Zákon přitažlivosti a sílu Vesmíru, takže se tu zmíním i o tom.
Občas vyrazíme na nějaký výlet a taky na ryby, tudíž i na toto se můžete těšit :)
Další věci mě momentálně nenapadají, ale myslím, že si tu něco najdete. A když ne, děkuji za návštěvu a mějte se krásně :)